0
Informacje
2017-03-07

We are open for international selling. Check our prices

2014-10-09

NOWE LEPSZE CENY - TANIEJ NIŻ W TIBII !!! Sprawdz cene PACC 30

2014-05-21

Premum Scroll już w sprzedaży! Kup scrolla w grze!

2012-07-11

Nowe stawiki SMS - od teraz kupuj pacc 15% taniej !!!!!

AUTOMATYCZNA WYSYŁKA
Nasz sklep dziala 24h 7 dni w tygodniu
Możliwosć zapłaty dotpay'em, SMS'em + 7 kont bankowych
Trzy proste zasady - SZYBKO, ŁATWO, PEWNIE !!
Nieczekaj zamów już teraz !
SPRAWDZ NAS !
 
Regulamin

1. Właścicielem sklepu jest "Prokey Zając, Drewnowski Spółka Jawna" ul. Łagiewnicka 54/56 Łódź NIP - PL7262617432

 

2. Wszystkie przedmioty sprzedawana na sklepie pochodzą z legalnego źródła i są oryginalne.

 

3. Kupujący rejestrując się w sklepie akceptuje poniższy regulamin.

 

4. Zapłata za towar odbyć sie może tylko za pomocą systemów płatności przygotowanych przez właściciela serwisu, oraz na rachunek bankowy, który wyświetli się podczas składania zamówienia.

 

5. Firmą odpowiedzialną za odbieranie i księgowanie płatności jest Dotpay Ltd. ul. Wielicka 72,30-552 Kraków. W razie jakichkolwiek opóźnień, kupujący powinien składać reklamację bezpośrednio tam dołączając do maila (lub faxem) potwierdzenie przelewu.

 

6. Po otrzymaniu płatności sprzedawca zobowiązuje sie wydać towar maksymalnie w przeciągu 48h, zastrzegając sobie jednak prawo do wydłużenia tego czasu do 72 godzin w dni robocze..

 

7. Zakupiony przedmiot zawsze wydawany jest po zaksięgowaniu płatności na koncie.

 

8. Opisy zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prokey SP.J. zastrzega sobie również prawo do bledów w opisie produktu. W każdym jednym przypadku należy kierować się opisem produktu zawartym na stronie producenta lub wydawcy danej gry.

 

9. Jeżeli kupujący nie otrzyma kodu po dokonaniu zakupu, może zwrócić sie z prośbą o zwrot wpłaconej kwoty. Przelewy zwrotne wykonywane są z konta w mbanku na wskazany rachunek bankowy. Nie ma możliwości otrzymania zwrotu za pomocą Poczty Polskiej.

 

10. Warunkiem otrzymania zwrotu jest nie odebranie klucza. Jeśli zostanie on wydany przez system (system wyśle emaila, który zapisał się u nas w systemie), kupujący nie będzie mógł otrzymać zwrotu.

 

11. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w funkcjonowaniu serwisów zewnętrznych, z którymi jest powiązany, za ich opóźnienia oraz inne bledy wynikłe z ich winy.

 

12. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za dane, które użytkownik wpisze podczas rejestracji swojego konta. Jeżeli klucz zostanie wysłany na błędnie wpisany adres email i zostanie zużyty przez osobę trzecia, użytkownikowi, który dokonał zakupu NIE przysługuje zwrot pieniędzy ani wysyłka nowego klucza.

 

13. Dane, które użytkownik podaje podczas rejestracji są należycie zabezpieczone i wykorzystywane tylko i wyłącznie przez PROKEY Sp.j. w celach marketingowych. Tym samym użytkownik zakładając konto na stronie www.prokey.pl wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, w tym adresu e-mail na potrzeby marketingowe serwisu.

 

14. Przez cele marketingowe PROKEY Sp.J. rozumie wysyłanie okresowo newslettera na podany adres email, meili promocyjnych, oraz innych informacji związanych z działalnością firmy.

 

15. Użytkownik w każdej chwili może wypisać sie z newslettera poprzez skontaktowanie sie z właścicielami serwisu i wyrażenie takiej chęci.

 

16. Korzystać ze sklepu może tylko osoba, która utworzyła konto.

 

17. PROKEY Sp.J. zastrzega sobie prawo do dowolnego modyfikowania niniejszego regulaminu.

LiveZilla Live Help
JĘZYK / POLSKI
Komentarze
hullg
zakupił: Tibia PACC 30 dni - auto kod- 5min
2017-05-10
6/6
nie chce mi sie pisać, po prostu wszystko ok